Michal

Považujete za moudré,aby Karel Gott vystoupil večer v zábavném pořadu vzhledem ke svému zdravotnímu stavu?

Večer by měl Karel Gott vysoupit v zábavném přímém přenosu v televizi.Považuji to za nevhodné vzhledem k jeho zdravotnímu stavu.

Nejlepší odpověď
anonym

Být vámi, poradil bych mu.Určitě na vás dá.

Další odpovědi
BENYTA

Sám musí vědět,jestli se na to cítí,a taky smlouva…každopádně se budu dívat.

dagry

No jo chudák… co kdyby se náhodou na něj za týden zapomnělo.

panenka

Pokud by to bylo dosti vážné,osobně si myslím že by Karel GOTT nevystupoval. Nedávno jsem se dočetla že pokud Karel nemusí své koncerty neruší a snaží se vystoupit na všech které má domluvené.

holčička

Já si myslím,že je to jeho věc,ale už není zrovna žádný maldík,a myslím že je tady taky mnohem víc dobrých zpěváků.Nechci uraztit fanoušky Káji Gotta ale je to pravda.