Kazatel

Považuje se za intimní věc slyšet močení partnera?

Nejlepší odpověď
Lotr2008

No já už neslyším skoro nic, takže mně to je jedno.

Další odpovědi
Lgee

Ne ale je to úchylné, normální lidé mají doma snad dveře…

paul1

No určitě. Když jsme bydleli v paneláku, měli jsme tam umakartové jádro a všechno
bylo slyšet. I když jsme měli na WC „hajzlrádio“ – tranzistor, tak zvuky z WC bylo slyšet.
Vždy jsem se snažil pouštět proud na bok mísy, aby se to tlumilo. Čůrání v sedě mi
nešlo a nejde.

Disraeli

Na otázku, zda je to intimní, je odpověď samozřejmě ano. Cokoli spojeného s nahotou, sexem, soukromím, vykonáváním potřeb atd. atd., tak je to intimní (pro většinu lidí). ;) Nevím, jestli ses chtěl zeptat na něco jiného, ale vždyť je přeci jasné, že je to intimní…
Zda je to však pro některé vzrušující či něco podobného (podle toho, cos tím myslel), tak to už je o osobních úchylkách jedinců. :D Obecně se to ale nepovažuje za nějak vzrušující, od toho josu tu úchylky (vybočující od normálu, od většiny,..).

VaclavZeman

Ja pissingu neholduji. Dekuju.

Dochy

Lgee:
Takže Tvá odpověď: NE, ale ANO
Jinak si nedokážu vyložit to „je to úchylné“ než že to považuješ za příliš intimní a tudíž nebhodné ke sdílení s ostatními. Mimochodem, běžné interiérové dveře zrovna moc zvuk netlumí. Nevím v čem a jak žiješ ty, ale často je docela dobře slyšet i přes zeď a i podstatně jemnější zvuky.