hanny 2

Používáte někdo nesmeky na boty proti uklouznutí na ledovce?

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano. jak v práci, tak i při cestě za nákupy, úřady apod. Někdy i horolezecké mačky, pokud je zrovna mám v baťohu. Mám ale starý systém s řemínky, dneska bych si alespoň jako nesmeky pro ulici koupil gumové navlékací na boty které samy drží. Je to pohodlné obutí jak pro starší lidi, tak i pro těhotné ženy (znám jednu která byla nadšena jak se jí na kluzku doře chodí s „bříškem“ i druhým dítětem v kočárku) a i pro obéznější osoby kterým se špatně ohýbá )řemínky se musí dotahovat, potom povolovat – dost ohýbání.
Možná, že to na někoho působí na botě neesteticky, ale raději nesmeky na botě, než minimálně modřinu na zadku