Postmaster

Používáte fotoaparát s výměnnými objektivy?

Rád fotografuji, a tak používám profesionální fotoaparáty, dneska většina lidí fotí jenom mobilním telefonem nebo levným fotoaparátem.

Odpovědi
v342

Používám fotografickou zrcadlovku

jáára

Používám fotografickou zrcadlovku

elkon

Jiná odpověď

Používám zrcadlovku a kompakt. Mobil jen nouzově, pokud potřebuji fotku a nemám foťák po ruce.

Justin1

Používám fotoaparát, kde nejdou měnit objektivy

Nemám místo na nějaké velké dělo, takže fotím většinou kompaktem a občas i telefonem.

Lurius

Používám fotografickou bezzrcadlovku

Fujifilm X-E2S
Se zrcadlovkou člověk jen budí strach a připadá si jak paparazzi

paul1

Používám fotoaparát, kde nejdou měnit objektivy

Dostal jsem k narozeninám Nokii a jsem s ní spokojen, je bez možnosti výměny objektivů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Otazník se nachází vpravo od klávesy M. Napíšeme ho tak, že stiskneme nejprve klávesu Shift, a zatímco ji stále džíme, klepneme druhou rukou do klávesy s otazníkem.