rajsa

Použití aplikace v obchodech

Má smysl stahovat do smartphonu aplikace např. Albert, Lidl, když nemám v mobilu data? Nebo je v prodejnách Wi-fi? Bez připojení je mi aplikace zřejmě na nic. díky.

Nejlepší odpověď
Hlada

Má. K využití slev není připojení k internetu potřeba. Karta se zobrazí i bez připojení. Internet je potřeba ke skenování. To je zatím jen v Kauflandu, Globusu a Tescu. Tam všude je WiFi. Kromě toho je WiFi v Penny, Lidlu a Albertu.

Další odpovědi
elkon

Na řadě míst je WIFI zdarma. Je ale potřeba většinou aktivovat v daném místě.

Alesh

Minimálně je dobré mít Stocard, kde máš uložené karty, ta fungovat bude. Ne vždy je aplikace nutná.

Zdroj: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=de­.stocard.stocard