redy

potřebuju poradit jestli to je zprávně nebo se jedná úplně oněco jinýho

z mobilu přesunout fotky na počítač, přes Bluetooth
Nastavení rozhraní Bluetooth:
zjišťování:zařízení Bluetooh mohou vyhledat tento počítač– za účelem ochrany vašeho soukromí zaškrtněte toto políčko pouze v případě,že chcete,aby zařízení Bluetooth vyhledalo tento počítač.

když zaškrtnu políčko tak můžu přesunout fotky? Nebo to s fotkama nemá nic společnýho? děkuju nevím kam to zařadit:(

Nejlepší odpověď
beer

Zaškrtnutím povolíš, aby BT mobilu našlo PC. Pak můžeš přesouvat nejen fotky, ale i hudbu, videa, hry…
Doplňuji:
Ovšem jednodužší a podstatně rychlejší je vložit paměťovou kartu z mobilu do PC a můžeš dělat totéž.

Další odpovědi
zjentek

no napřed musíš spárovat ty zařízení, takže zaškrtni a pak už je celkem jedno, jestli to budou fotky, nebo třeba dokumenty nebo co
Doplňuji:
chci říct „ta“ zařízení. Jo a zaškrtnutím povolíš, aby bluetooth PC našlo mobil ,)

redy

děkuju beer -
děkuju zjentek