DusanOrlik

Potřebuju official video-LadyGaGa:Dance in the dark, poradíte?

Kde bych mohl najít official video o této zpěvačce?Díky za info!

Odpovědi
quentos

Hm, tak ne, pak tam malým písmem píšou, že prej ne, je to zkrácená verze

prosím nepalcovat, je to shit – píšou u toho „official music video“ a pak se ukáže, že to official není ;{(>

…právě že nedá, projel jsem celej google a nic ;{… a Dušan asi taky, jinak by sem nepsal.

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=DrfsC-hkzmk

Toruk

Já myslím, že se to dá vyGaGlit na google. Dají se tam sehnat jakákoliv videa, když se v horním menu zvolí položka „videa“. Od toho co sháníš je tam mraky, ale nemám představu co z toho je či není ofiko.

loopaloola

To těžko…Gaga videoklip ještě natáčí :)