Meruňka272

Potřebuji wifi na chatu, poradíte?

Dobrý den, na chatě máme plno wifi připojení, ale všechny jsou zaheslované. Existují nějaké Wifi modemy, které by se daly na chatu a nemusely by se zapojovat a nebyly by tak drahé? Jsem studentka, takže si nemůžu dovolit koupi na splátky. Předem děkuji za tipy a rady :)

Odpovědi
ReHu

Jasně, se jsou zaheslované, když si to lidi platí.
Zajdi na pobočky operátorů a řekni si o nabídku.
Případně ne wifi, ale pouze mobilní internet. Když ti bude stačit připojit 1 zařízení.

štamgast

Zkus nějaký ten bezdrátový od T-mobilu nebo O2 ale nevím, jestli se to vyplatí cenově.

jáára

Lokalita?