SEDLACEKJIRI

Mám problém s notebookem. Extrémně pomalé najíždění stránek, přitom notebook je rychlý, víte čím by to mohlo být?

Zdravím, mám problém s notebookem. Zakoupil jsem nový notebook od Asusu, všechno jelo, jak má, ale asi po 4 měsících mi jedou pomalu internetové prohlížeče, myslím tím extrémně pomalu, nedá se na tom pracovat. Jediné , co jede v celkui v pohodě je Facebook,.Signálem to není, jelikož jsem zkoušel se připojit i na jiné wifi. Notebook jede jinak rychle, ale internet prostě ne a ne , nevíte , co s tím můžeš být ? děkujiii za odpověď..

Nejlepší odpověď
www

Zaneřáděný prohlížeč i PC.
Projeď PC CCleanerem, v prohlížeči odinstaluj zbytečné lišty (nebo alespoň zakaž). Současně se podívej co vše je automaticky spouštěno se startem, zbytečnosti vypni. Poté je také možnost zvážit použít jiný prohlížeč.
Jak se co dělá, vše najdeš i zde, ve starších odpovědích na otázky tohoto druhu 🙂

Další odpovědi
NemamSlov

skus zmenit internetovy prehliadac alebo ich preinstalovat mozno mas aj potahane nejake aplikacie na prehliadace tak ich povymazuj

huxa

poradím ti to nejlehčí a nejjednodušší-přeinstalace :)

Bedy

Tady to bude se chtít trošku podívat do nitra počítače, jestli chcete, pošlete mi výpis z programu Hijackthis a podíváme se na to. Vypadá to na zaneřáděný prohlížeč a pomocí Hijackthisu uvidím, jak je to vážné.

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte a klikněte na Do a systém scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz nebo ho nahrajte na nějaké internetové úložiště (uloz.to, leteckaposta.cz, euroshare.eu apod.) a odkaz mi pošlete tady vnitřní poštou.