Avatar uživatele
SEDLACEKJIRI

Mám problém s notebookem. Extrémně pomalé najíždění stránek, přitom notebook je rychlý, víte čím by to mohlo být?

Zdravím, mám problém s notebookem. Zakoupil jsem nový notebook od Asusu, všechno jelo, jak má, ale asi po 4 měsících mi jedou pomalu internetové prohlížeče, myslím tím extrémně pomalu, nedá se na tom pracovat. Jediné , co jede v celkui v pohodě je Facebook,.Signálem to není, jelikož jsem zkoušel se připojit i na jiné wifi. Notebook jede jinak rychle, ale internet prostě ne a ne , nevíte , co s tím můžeš být ? děkujiii za odpověď..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Zaneřáděný prohlížeč i PC.
Projeď PC CCleanerem, v prohlížeči odinstaluj zbytečné lišty (nebo alespoň zakaž). Současně se podívej co vše je automaticky spouštěno se startem, zbytečnosti vypni. Poté je také možnost zvážit použít jiný prohlížeč.
Jak se co dělá, vše najdeš i zde, ve starších odpovědích na otázky tohoto druhu 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NemamSlov

skus zmenit internetovy prehliadac alebo ich preinstalovat mozno mas aj potahane nejake aplikacie na prehliadace tak ich povymazuj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

poradím ti to nejlehčí a nejjednodušší-přeinstalace :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Tady to bude se chtít trošku podívat do nitra počítače, jestli chcete, pošlete mi výpis z programu Hijackthis a podíváme se na to. Vypadá to na zaneřáděný prohlížeč a pomocí Hijackthisu uvidím, jak je to vážné.

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte a klikněte na Do a systém scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz nebo ho nahrajte na nějaké internetové úložiště (uloz.to, leteckaposta.cz, euroshare.eu apod.) a odkaz mi pošlete tady vnitřní poštou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek