jjsemtujak

Potřebuji Teplomet pro králíky a slepice

Dobrý den,
Poraďíte mi, kde bych mohl v Praze koupit závěsné Teplomety? Budu to dávat do králíkárny a kurníku a bude ohřívat ze stropu.
Díky za rady.
Doplňuji:
teplomety elektrické, který jsou napájeny z běžné elektrorozvod­né sítě.

Nejlepší odpověď
www

Teplomet najdeš zcela běžně na netu.
Ale člověče proč? Slepice a králíky jsem choval léta a nic takového nebylo potřeba! V těch největších mrazech se pouze jednoduchým přilepšením (pytel na dvířka ap.) zvýšilo stávající zateplení a zvířata nijak netrpěla.
Zkušenost

Doplňuji:
Zvířata musí mít hlavně suchou podestýlku, kvalitní, byť jen ze silnějších prken příbytek a vydrží v našich podmínkách i zimu.

Další odpovědi
badisko

WoW tak to bych typoval na Sibir ne na prahu…!! uz tam mate snih?…aspon 2 cm…?..a co takle dobrou svadlenu ?…na oblecky ?…prominte ..ale me se to zda pretazene pres hlavu …nikdy se slipkam ani kralikum nepritopovalo jen se dbalo na to aby nebyl v kurniku pruvan a kralici maji srst ..tak je to pro me novinka no ..navic jakou zimu tam asi mate –30? asi ne ?..

hanulka11

tak to by mne nenapadlo topit slepicím a králíkům a to byly mrazy a nikdy žádné zvíře nezmrzlo a nenastydlo

ReHu

Poptala bych se po lampě, co se dává do terária nebo ke štěňatům apod.