marta52

potřebuji stáhnout fotky z mobilu Nokia 5070 do počítače přes tyto dva kabely CA.53 a DKU- mně to nejde, přes kabely

Doplňuji:
já mám ještě starší mobil a ten pamětovou kartu nemá, navíc se mi teď už asi kabelem podařilo spojit s počítačem, ten ale píše, že zařízení nepodporuje a tak bych asi potřebovala poradit, jak nastavit telefon, hlavně jak získat kod APN, který po mě chce, v příručce je také jen psáno vložit kod APN ale jak ho zjistit jsem se nikde nedočetla

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Výrobce doporučuje kabel CA-42, případně propojení pomocí infraportu.
Víc se dovíš na:
www.nokia.com/sup­port

Další odpovědi
ReHu

Máš je v mobilu nebo na paměťové kartě v mobilu?
Pokud na kartě, nebo je tam přetáhni, a z karty je do PC dostaneš přes čtečku pam.karet.

marta52

já mám ještě starší mobil a ten pamětovou kartu nemá, navíc se mi teď už asi kabelem podařilo spojit s počítačem, ten ale píše, že zařízení nepodporuje a tak bych asi potřebovala poradit, jak nastavit telefon, hlavně jak získat kod APN, který po mě chce pro změnu mobil