krejci

Poradíte mi nejlevnějšího dodavatele elektřiny a plynu?

Potřebuji poradit – dodavatel

Ahoj, budu se stěhovat do nového bytu a mám si přepsat elektřinu i plyn na sebe, ale vůbec se v tom nevyznám :/ Poradíte mi nejlevnějšího dodavatele? Okres Velké Meziříčí 🙂 Děkuji !!!

Odpovědi
ivzez

Dodavatele energií si musí každý vybrat sám,
protože každý dodavatel má trochu jiné podmínky
a každému odběrateli vyhovuje něco jiného.

Příklad: Někdo hledá nejnižší cenu silové elektřiny, já si radši vyberu dodavatele s trochu vyšší cenou, ale se smlouvou na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní dobou a bez sankcí v případě předčasného ukončení odběru.

Na webu ERÚ najdete nezávislý porovnávač cen,
případně na webu TZB.info → vyznat se v cenách tam
není nic složitého, výsledek Vám vyjede podle ceny.

Dominno

já jsem již půl rok spokojen s dodavatelem jak elektřiny, tak plynu a to s Armex energy, oproti ostatním ji poskytují velice levně a s férovým jednáním především, za mě udělali i změnu dodavatele

Michálek1245

Jestli chcete někoho skutečně levného, tak zkuste někoho místního, respektive regionálního dodavatele elektřiny. Ale počítejte s tím, že vám nedá takové podmínky jako třeba ČEZ nebo velká firma obecně prostě. Náš dodavatel elektřiny Teplice z webu https://www.e­limon.cz/ nám zajistil docela fajn podmínky, ale je to potřeba prostě pravidelně přepočítávat. 🙂

Honzyn14

Plyn i elektřinu jsme si v našem pronajatém bytě s manželkou nechali v nedávné době převést k menší firmě https://www.e­pet.cz/plyn/ , kdy se nám podařilo ušetřit opravdu vyšší řády tisícovek ročně a jsme za to moc rádi. Rozhodně můžeme jen doporučit i dalším 😉

Dominno

nám se finančně vyplácí dodavatel Armex Energy, jak u plynu, tak i u elektřiny

Jiřinkovy

Nemáte prosím náhodou někdo zkušenosti s prací u dodavatele energií Armex energy?

ivzez

Co byste čekal?
Půjde o „lovení nových zákazníků“ → nejspíš podomní prodej.

Jiřinkovy

Takže tu není někdo, kdo by u nich pracoval, popřípadě měl nějakou jinou zkušenost?

Petrovskalui

Pracuji u armex energy už 4 roky, lepší zaměstnání jako obchodní zástupce jsem ještě neměla, zrovna hledají nové lidi, tak to můžete vyzkoušet http://nabor.ar­mexenergy.cz/vol­na-mista/