Avatar uživatele
Bil

Potřebuji najít dodavatele travních koberců - předpěstované trávy v rolích cca 80m2, děkuji za pomoc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4111 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Pokud něco hledám na netu, zadám do vyhledávače, to co hledám /např. travní koberec/ a kliknu na "hledej", případně stačí kliknout na klávesu "enter". Objeví se toto http://search.seznam.cz/…
Pak procházím jednotlivé firmy a hledám nejvýhodnější nabídku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

LUKO - trávníky s.r.o. IČO: 26391538 - Stanislav Lusk IČO: 61772887 - tel: 777 240 802 - fax: 377 922 004 - email: stanislav.lusk@luko.biz http://www.travnikhned.cz/ http://www.firmy.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Je to otázka na body - a nebo vážně myšlena. pokud by měla být vážně myšena, tak by zde mělo být uvedeno v jakém regionu.
Jinak co je tu napsano - internet je plný webových stránek výrobců a dodavatelů travních koberců. A i podle druhů trav (použití trávníku).
A drobnost - jedná se o drahou záležitost. Kdo přímo nerozhazuje penězi, tak se mu vyplatí obrnit se trpělivostí , plochu zasít za měsíc plochu poprvé posekat a potom už pravidelně po týdnu. V Nákladech je to výrazně nižší a pokud v okolí jsou staré zahrady, tak položit si drahý "koberec" za pár let zaroste plevely stejně jako setý. A nebo skákat po zahradě s vypichovačem a chemií.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek