Pavel Kohán

Potřebuji lékařské potvrzení před uzavřením prac. smlouvy, nebo až při nástupu do práce? (Kaufland)

Jedná se o letní brigádu v Kauflandu. (v září bych přešel na zkrácený úvazek). Děkuji za odpověď

Odpovědi
anonym

A mě se zas vždycky zeptali, jestli už mám potvrzení od doktora, když ne, tak se nic nedělo, řekli mi, abych si tam skočila jak to půjde, ale je lepší si to nechat vystavit před, abys pak nemusel otravovat, že ještě musíš k doktorovi. Každý zaměstnavatel má asi jiné požadavky, někdo to chce prostě hned a někomu je to fuk, i když zrovna Kaufu to fuk nebude, je tam moc lidí a určitě v tom nechtějí mít binčus, takže bude lepší si tam zajít před nástupem.

gecco

To by ti snad měl říct zaměstnavatel (Kaufland), ne???
Jak my máme vědět, o jaké místo máš zájem a jaké podmínky zaměstnavatele musíš splnit???
:-O

lexx

samozřejmě před, představ si pilota že sedne do eroplánu až pak se zjistí že špatně vidí…v tom Kaufu půjde o bezinfekčnost, kožní choroby…pracuje se z potravinama, že jo