elektrikář

Potřebuji dostat fotografie z picasa na veb stránku

podařilo se mi je přenést na nástrojovou líštu a dál na veb mi to nejde Díky

Nejlepší odpověď
Valky

Musíte Uložit do PC z picasa a pak z PC nahrát na web, bohužel, jinak to nejde!

Další odpovědi
mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuji-navod-jak-prestehovat-fotky-z-picasa-na-veb-stranku-jako-obrazek-k-textu

On ten obrázek bude pro web velký.
Takže zmenšit rozměrově a datově, nejlépe v nějakém programu který má volbu " uložit pro web".

RomanP

Fotky musíš mít v PC , nejlépe ve složce obrázky ,( doporučuji si v Picasu nastavit okruh vyhledávání jen ve složce obrázky , jinak načte všechny obrázky co se nacházejí v PC a je v tom potom dobrý zmatek ) v Picasu klikneš dole na zelenou šipku ( nahrát do webových alb ) a buď je nahraješ už do vzniklé složky nebo si vytvoříš složku novou.