Pupizda

Kde najít melodie, které lze použít jako příměr k životu (od narození po smrt)?

Zdravím, potrebovala by som pomoct s maturitnou temou. Moja maturitná téma je báseň od slovenského autora Lukáča. Ilustrujem ju pomocou fotiek. Je o živote, od narodenia po smrť. A ja by som potrebovala na video akurát toto nejaké také pomalé melódie akože narodenie a potom by sa to zrýchlovalo. A tak pôjdu aj obrázku vo videu. Video bude začínať ako si človek dáva dole košeľu, malé bábätko (pomalá melódia), a postupne by sa to zrýchlovalo. Chcem aby to trvalo tak 2 minúty… Nemá niekto odkazy na nejaké také hudby napríklad na YouTube? Vopred ďakujem za odpoveďe.

Odpovědi
ivzez

Máte na YouTube svůj účet?

Četla jsem, že YouTube uváděl pár odkazů na „free“ hudbu.
Tento obrat si můžete zadat i do vyhledávače, určitě nějaké zdroje najdete.

Ale nezapomeňte si vždy důkladně pročíst, k jakému použití
(k jakému účelu) je hudba k použití.
A samozřejmě čtěte i licence, pod nimiž je možné užití.

Přímo z YouTube bych nedoporučovala hudbu stahovat, k dalšímu
použití byste pravděpodobně potřebovala souhlas autora.

Problém by podle mne mohl vzniknout i v případě lidových či národních
písní → v případě, že byste takovou hudbu neinterpretovala Vy sama.

ahold

Smetanova Vltava tohle všechno v sobě má.
Jen je pro tvůj účel trochu delší.

Pupizda

@ivzez

YouTube účet bohužiaľ nemám, a nemám ani problém požiadať o použití nejakej tej hudby. Len proste potrebujem nejakú takú hudbu ktorú som napísala hore, a o práva sa spýtam kdyžtak už autorov.