Potřebuje mít kočka při porodu poblíž veterinářku?

Nejlepší odpověď
Jrkuft

Ne, ona to zvládne sama.

Další odpovědi
mosoj

Kočka se tě ptát nebude, poradí si sama.

ivzez

K čemu by kočka potřebovala u porodu své paničky veterinářku?
To by spíš panička potřebovala porodníka.

A při vrhu si kočka poradí bez veterináře.

dubraro

Kočky rodily dávno předtím, než se objevili veterináři. Takže nepotřebuje. Ale je vhodné alespoň vědět telefon na veterinární pohotovost, kdyby se něco pokazilo. I kočka může při komplikovaném porodu zemřít. Některá vysoce vyšlechtěná plemena rodí obtížněji.

freek_zr

posledních 20 milionů let nepotřebovala… nemyslím si že by se za tak krátkou dobu mělo něco změnit