lenka.seda

Kolik tekutin má vypít 2 měsíční kotě za den?

:)

Odpovědi
Daphne

To kotě to ví samo 🙂…Takže když má misku s vodou, samo se napije… Pije mateřské mléko a vidí svou matku pít vodu, tak ji pije taky…Jestliže není s matkou (mělo by se odstavit nejdříve ve 3 měsíci) pořád má své instinkty a napije se samo…Ale kolik toho vypije..to vážně nevím.

www

V tomto věku je kotě už dávno schopno jíst stejně jako dospělé zvíře. Kravské mléko mu může způsobovat zdravotní problémy, proto je vhodné předkládat pouze čerstvou vodu a samo pije dle své potřeby. Pokud je aktivní, hravé a dobře roste, nic bych neřešil. V případě opačném navštívil veterináře.
Zkušenost
Doplňuji:
Teprve teď jsem si všiml tvé předchozí otázky, omezený příjem tekutin pravděpodobně souvisí s jeho zraněním, kontaktuj veterináře.
Ale i zdravé zvíře má příjem tekutin rozdílný z mnoha důvodů, hlavně kvůli druhu předkládané potravy. Pokud je např. hlavně o granulích pije více než při příjmu vařené stravy ap.

Zdroj: zvirata.porad­.cz/kocky/navod/jak-se-starat-o-kote.html