Postup vypalování v Nero

Stáhnul jsem si nějaké filmy chtěl bych je vypálit jaký je trošku podrobnější postup.. mám vypalovat datový disk /data/datové dvd/ nebo datový disk /film a obbázky/super video cd/ a jak je to třeba s vypalováním hudby..jestli se vypaluje jako film?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud chceš vypálit stažený film, tak vypaluješ data. Pokud chceš vytvořit film, tak vypaluješ film.
Takže ještě takto. Máš mp3 a chceš vypálit cd co bude hrát normálně v cd přrhrávači. V neru zvolíš vypálit hudbu a ono to převede do hudby. na cédéčku budeš mít track1…track2… Pokud chceš vypálit mp3 jen na cd a budeš je přehrávat na počítači nebo na cd co umí mp3, vypaluješ data.
Takže to samé platí pro film.

Další odpovědi
panenka

Taky jsem s tým hodně dlouho zápasila,než jsem se to naučila.
Po stažení si otevřete NERO pokud chcete vypálit film tak dejte vytvořit datové dvd kliknite na to levým pak klikněte na přidat objeví se vám tabulka vy si vyhledejte co chcete klikněte na to a dejte další a pak vypálit.To samé je i u hudebního cd otevřete nero klikněte vytvořit hudební cd a postup je pak stejný.