Vypalování Ashampoo burning

Jaký je postup? vypálil jsem filmy stažené z netu – vypalování souborů a adresářů/vytvořit nový cd dvd/ a některé soubory nejeli v domácím kině nebo sem udělal chybu a měl sem dát vypálit film/vypálit video dvd s připraveného adresáře/ děkuji za odpovědi

Odpovědi
Wareg

Zkuste vypalovat přes program Nero, je to podle mě velmi dobrý program, který je běžnému uživateli relativně srozumitelný.

led

musíš to vypalovať ako DVD video
súbory musia byť v adresári TS video
ale…, sťahované súbory majú väčšinou koncovku .avi .flv
tie treba najprv upraviť do dvd formátu v inom programe. Najjednoduchšie a bezplatne Windows Movie Maker / je súčasťou všetkých windows okrem w7
bežné dvd prehrávače nepoznajú tieto koncovky