Krčálek

Posloucháte vánoční koledy i mimo vánoční čas?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Damiana

Ne

Souhlas se Sajmonem. Mám ten samý pocit.
Btw – včera jsme ale v autě poslouchali nějaký mix od Geroge Michaela a hup! najednou Wham! a Last Christmas! Byla to docela pecka, když venku bylo třicet ve stínu, ulicemi se ploužili zpocení naháči a plejzali zmrzku. Asi jsme tím přivolali ty pozdější bouřky a ochlazení…no, ale sněžit snad nezačne…:-)

Další odpovědi
SajmonModer

Ne

Doplňuji:
Možná, když jsem byl menší, ale teď určitě ne. Je to divné. Vánoční koledy patří k Vánocům. Kdybychom je poslouchali celý rok, Vánoční kouzlo by z nich vyprchalo.

Drap

Ano

Ano, pravidelně v srpnu. Jeden známý přišel na to, že jedny Vánoce za rok jsou málo, tak dělává vánoce druhé v srpnu. Nazdobíme stromeček, hrají se a zpívají koledy, uděláme si smaženého kapra se salátem, rozdáme si nějaké blbosti jako dárky, lijeme olovo a podobně. Většinou to je venku, a vždy si to bezvadfně užijeme.

Sůwa

Ne

Neposlouchám je už ani o Vánocích.

hanny 2

Ne

Na vánoce si jich užijem dost,takže po zbytek roku mně to ani nenapadne!

beer

Ne

Ani o Vánocích a přímo mne vytáčí, když už koncem léta to hulajdá v kdejakým obchodě. Možná právě proto ne.

Lucijej

Ano

Né že bychom je poslouchali, ale pravidelně na letních táborech, když jsme měli delší pěší výlet, tak jsme si je zpívali místo pochoďáku :o)

Jájá...

Ano

Doplňuji:
Co může být lepšího na ochlazení? :) K tomu nějaký klip nebo obrázky plné sněhu a ledu a vedro je hned snesitelnější :)

hanulka11

Ne

Doplňuji:
ani by mne to nenapadlo

Lakeysha

Ne

Jenom u štědrovečerní večeře, jinak pro mě koledy nemaj přípustný umístění…kvůli rodině je vydržim bez keců(což se ostatně týká i té štědrovečerní večeře, ale tam mi to zpříjemňuje sentiment), ale z pohledu týhle víry jsem pohan, barbar a uctívač démonů:-P.

Poklička

Ano

Damien

Ne

bolak

Ne

Myslím že to by na mě lidi koukali jak na blázna, kdybych poslouchal vánoce vánoce přicházejí nebo jéžííšků, pánáčků v červenci…

Nicméně občas si pouštím sovietskou hymnu.

www

Ne

anonym

Ne

Poslouchám si je o vánocích v klidu a v té pravé sváteční atmosféře. Někdy si je pobrukuju kdykoliv během roku. Občas přijde asociace, která navodí vzpomínku.
Je to stejné jako s každou melodií, něco ji připomene, tak si ji potom prozpěvuju třeba půl dne.

Lukasy

Ano

Doplňuji:
Spíše jen mimo vánoce