Avatar uživatele
Krčálek

Posloucháte vánoční koledy i mimo vánoční čas?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, anonym před 4308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Ne

Souhlas se Sajmonem. Mám ten samý pocit.
Btw – včera jsme ale v autě poslouchali nějaký mix od Geroge Michaela a hup! najednou Wham! a Last Christmas! Byla to docela pecka, když venku bylo třicet ve stínu, ulicemi se ploužili zpocení naháči a plejzali zmrzku. Asi jsme tím přivolali ty pozdější bouřky a ochlazení…no, ale sněžit snad nezačne…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Ne

Doplňuji:
Možná, když jsem byl menší, ale teď určitě ne. Je to divné. Vánoční koledy patří k Vánocům. Kdybychom je poslouchali celý rok, Vánoční kouzlo by z nich vyprchalo.

Upravil/a: SajmonModer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano

Ano, pravidelně v srpnu. Jeden známý přišel na to, že jedny Vánoce za rok jsou málo, tak dělává vánoce druhé v srpnu. Nazdobíme stromeček, hrají se a zpívají koledy, uděláme si smaženého kapra se salátem, rozdáme si nějaké blbosti jako dárky, lijeme olovo a podobně. Většinou to je venku, a vždy si to bezvadfně užijeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Ne

Neposlouchám je už ani o Vánocích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ne

Na vánoce si jich užijem dost,takže po zbytek roku mně to ani nenapadne!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Ne

Ani o Vánocích a přímo mne vytáčí, když už koncem léta to hulajdá v kdejakým obchodě. Možná právě proto ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Ano

Né že bychom je poslouchali, ale pravidelně na letních táborech, když jsme měli delší pěší výlet, tak jsme si je zpívali místo pochoďáku :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jájá...

Ano

Doplňuji:
Co může být lepšího na ochlazení? :) K tomu nějaký klip nebo obrázky plné sněhu a ledu a vedro je hned snesitelnější :)

Upravil/a: Jájá...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ne

Doplňuji:
ani by mne to nenapadlo

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Ne

Jenom u štědrovečerní večeře, jinak pro mě koledy nemaj přípustný umístění…kvůli rodině je vydržim bez keců(což se ostatně týká i té štědrovečerní večeře, ale tam mi to zpříjemňuje sentiment), ale z pohledu týhle víry jsem pohan, barbar a uctívač démonů:-P.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damien

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ne

Myslím že to by na mě lidi koukali jak na blázna, kdybych poslouchal vánoce vánoce přicházejí nebo jéžííšků, pánáčků v červenci…

Nicméně občas si pouštím sovietskou hymnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Poslouchám si je o vánocích v klidu a v té pravé sváteční atmosféře. Někdy si je pobrukuju kdykoliv během roku. Občas přijde asociace, která navodí vzpomínku.
Je to stejné jako s každou melodií, něco ji připomene, tak si ji potom prozpěvuju třeba půl dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Ano

Doplňuji:
Spíše jen mimo vánoce

Upravil/a: Lukasy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek