rob1

Jak poslat uredni dopis z Sk do Cech?

Je mozne zaslat uredni dopis do Cech, kdyz jsem Slovenka zijici v CZ? Je to dopis o rozvodu? Slysela jsem ze to jde mozna pres postu overeni podpisu.. ptam se abych nemusela jet az na slovensko
muzete mi poradit jake je resini? Ma stim nekdo zkusenost zaslani uredniho dopisu doporucene do zahranici?

Dekuji

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nerozumím otázce: chceš poslat dopis na úřad nebo aby ti úřad psal do zahraničí?
Druhou variantu popsal gecco, první je jednoduchá: dopis na slovenský soud můžeš napsat odkudkoliv, podpis ti tady ověří na každém CzechPointu bez problémů.

Další odpovědi
gecco

Technicky možné to je – otázkou je, zda bude daný úřad (soud?) ochoten se zabývat doporučenou zásilkou do zahraničí (Doporučená zásielka svet)…
😉
Doplňuji:
Musíš na daný úřad sdělit svou korespondenční adresu v Česku a domluvit se na tom, že ti na ni budou poštu zasílat…