schrack

Mám vyplnit štítek na balíku sám, nebo to udělá řidič?

Poslal jsem dnes skrze českou poštu balík na dobírku on-line. Objednal jsem si vyzvednutí balíku u mě doma a očekával jsem, že po potvrzení se mi objeví na jejich stránkách štítek s adresou, kterou budu moci vytisknout a nalepit. A ono nic. Nalepí mi to ten řidič nebo to mám nadepsat všechno pracně sám? Díky.

Nejlepší odpověď
annas

Řidič jen balík převezme, nebude se zdržovat déle, než je nutné. Platíte jen odvoz.
Myslíte, že napsat a nalepit štítky je tak pracné?

Řidič zazvoní na dveře, předáte mu balík. pokud jste uvedl číslo mobilu nahlásí přibližnou dobu vyzvednutí,

Zaslání vypsaných štítků by byla určitě služba navíc když adresu píšete sám, jste za ni sám zodpovědný, pokud uděláte chybu.

Když pošlete balík prostřednictvím pošty, také musíte adresáta či odesílatele vyplnit sám,.

Další odpovědi
Emefej

Nemám s takovou službou žádné zkušenosti, ale na řidiče bych v tomto případě vůbec nespoléhal a napsal bych si to sám.

elkon

Proč by to dělal řidič, je to tvoje věc. Řidič s tím nemá nic společného.

Dochy

Myslím, že toho po poště chceš příliš. Štítek k tisku zasílají společnosti, které tu logistiku i s péčí o zákazníky mají zmáknutou lépe (a pravděpodobně jsou i levnější)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.