masakrmen

Poraďte prosím s názvem písniček.

Kamarád mi jednou poslal znělku se slovy: „Maminka je právě na drátě, má něco na srdci a proto volá tě, maminka volá, zvedni to, mamince.“ Jednou sem našel stránku kde toho bylo víc jak pro rodinu tak i jména. Tam se to ale platilo. Neznáte nějakou stránku kde to mohu stáhnout zdarma a je toho víc?

Nejlepší odpověď
Valky

Tahle úchylná vyzvánění se dneska ještě používají? Dejte pokoj, já myslela, že s touhle „módou“ už je konec… :)))