Mels

Poraďte prosím jak opravit rovnou střechu s terasovým obkladem .

Terasová dlažba je popraskaná okolo spár a voda prosakuje u stěn do interiéru . Je možné teraso obrousit a znovu natřít nepropustným nátěrem ?

Nejlepší odpověď
cukrar

možné to je, ale nepomůže to. Musí přijít kvalitnější oprava.

Zdroj: http://www.ha­soft.cz/krok-za-krokem/maltovi­ny/rekonstruk­ce-balkonu.php

Další odpovědi
elektrikář

Když je porušená izolace pomůže jen jedno dlažbu vybourat,50 cm omítku kousek odsekat navařit ipu aby šla kus na zeď spojit z ipou pod dlažbou opravit omítku a dlažbu.