Half 2

Poraďte nové hry

Poradíte mi prosím nějaké nové hry? Brouzdám se na Youtube a od prázdnin mi spustu nových her uteklo, tak abych nějakou dobrou nepřehlédl. (Je jedno jestli na pc, xbox, PS atd.)
Doplňuji:
A nevíte třeba o nějaké hře na způsob Ryse: Son of Rome ale bez mystických věcí, pouze ,,realita,,?

Nejlepší odpověď
marci1

Člověče nezlob se !, Šachy, Dáma, Mlýn, Canasta, Prší, Mariáš apod. Doporučuji. Zažijete u toho mnoho legrace ! 🙂

Další odpovědi
suaeda

Momentálně si občas zahraji tankovou bitvu:
http://worldof­tanks.eu/
Výhodou je že jedna bitva trvá max. 15 min. Hra cca 5 GB se musí stahnout a nainstalovat do PC. Pokud člověk nechce být nejlepší a stačí mu si občas zahrát tak to nestojí ani kačku. Je tobrý relax, když někdo nás někdo naštve tak nač střílet v práci na šefa, či doma na maželky – stačí zlikvidovat pár tanků soupeře.
Další podobná tentokrát dobrá letecká bitva:
http://warthun­der.com/

RyuzakiKate

Amnesia: A Machine For Pigs, Remember Me, The Last of Us, Tomb Raider 2013 Mirror's Edge, Bioshock Infinite… ;)

Littl3

GTA V a další zmíněné hry rychlejšími :D

kobranek

Assassin´s Creed III, GTA V, Brothers apod. ;)

vivatisCZ

Minecraft 1.7, Batman: Arkham Origins, Battlefield 4, Assassin's creed IV