SanJay .

Poradíte nějakou napínavou knihu s fajn příběhem, do které je snadné se začíst?

jakýkoli žánr a nejlépe v pdf. formátu

Odpovědi
setapouch

Knoflíková válka.

quentos

Krom již zmíněné „Knoflíkové války“ (mohu doporučit i já, zamlada jedna z mých nejoblíbenějších knížek) mohu doporučit třeba Foglarovu trilogii o Rychlých šípech („Záhada hlavolamu“, „Stínadla se bouří“, „Tajemství Velkého Vonta“) nebo „Danny, mistr světa“ Roalda Dahla (má nejoblíbenější kniha v pozdním dětství). Bohužel nezmiňujete věkovou kategorii.

Emefej

Většina knih Julese Verna.

Shef

Záleží na vkusu a žánru který preferujete. Je spousta dobrých knih například Prokletí Salemu od S.Kinga, pro ženy jsou třeba oblíbené díla od Sidneyho Sheldona,nebo klasiky od Verna nebo serie Sherlock Holmes od A.C.Doyla a mnoho a mnoho další.Mezi mladými jsou zase oblíbená serie Hraničářův učeň nebo sága o dračích jezdcích atd.
Záleží opravdu jaká jste věková kategorie,jaké žánry preferujete,každý vám tu může vyjmenovat spoustu knih :)