Roky

Poraďte jakou si koupit vzduchovku za rozumnou cenu tak kolem 3000 kč

Odpovědi
Bičiště

Zkuste Norconia B3 XS ráže 4,5 mm, cena cca 2 500,– Má vojenský vzhled-útočné pušky a sklopnou pažbu. Firma Norconia je renomovaný německý výrobce vzduchovek. Pokud se vám nebude líbit uvedený typ, tak doporučuji vybrat jiný, ale od Norconia – německá důkladnost, kvalita, činí tuto značku nejprodávaněj­ší.Zadejte si do vyhledávače Norconia a určitě si něco vyberete.

Zdroj: Norconia

casey

V teto cenove relaci moc parady nenadelate. Splni ji pouze nejlevnejsi modely zahranicnich vyrobcu (gamo, Hunter, Crosman. I ceska slavia je drazsi. Rozumna volba v cene 3k je asi Hammerli Hunter Force 750 Combo 4,5, ovsem doporucuji priplatit cca. 500kc Hammerli Hunter Force 900 Combo 4,5. Neni jiz zalamovaci, ma spodni natah a tim je daleko presnejsi. Za tyto penize je asi to nejlepsi.