poradte ;))

poslouchala jsem na očku pisničku..klip
byl černobýlý a tam zpíval chlap a při tom pršelo :)))
je to taková pomaláá, kdyby ste tušili název, prosim odpovedet,dekuji ♥ :)),

Nejlepší odpověď
anonym

Můj synovec chudst ti to do diskuze napsal dostatečně jasně.
Tak se chyť za nos a zkus s tím něco udělat, dokud si tu jako nováček úplně nepokazíš renomé.

Další odpovědi
Valky

V diskuzi je to více než jasné. A navíc, na óčku, pokud vím, u klipu vždycky alespoň 2× ukáží, co hraje.. ;)

chudst

  1. Skutecne doporucuji, abyste si zmenila vase uzivatelske jmeno na neco jineho, nez na cislo vaseho mobilniho telefonu.
  2. „bílá“ do vyjmenovanych slov skutecne zatim nepatri :) A „kdybyste“ se pise dohromady.
  3. srdicka si nechejte na facebook, tady je prosim nedelejte, stejne jako nezdvojujte zbytecne pismenka (ale to byl mozna omluvitelny preklep)
  4. Bohuzel, na Ocko se nedivam, takze v tomto neporadim, omlouvam se.