huxa

Poradíte prosím nějaké cviky (kromě klasiky) či sport k hubnutí břicha?

Přes dva roky už jím zdravě, posiluji, dělám lehsedy, kliky, ale pořád mi roste břicho…

Nejlepší odpověď
olm

plavani
Doplňuji:
provozuj nejakou vytrvalostni aktivitu nizsi az stredni intenzitou minimalne 30 minut,dulezity je trenink nalacno (zadne cukry),jinak dojde k potlaceni spalovani tuku

takze pokud jsi silne motivovan a umoznuje to zamestnani,venuj se behani,
nekteri to dotahli az na ultramaratonce
jinak s tim posilovanim neprestavej,je taky doporucovano

Další odpovědi
anonym

Někde na Youtube jsem to viděla, jak pořád cvičil a cvičil a měl pořád větší a větší břicho, takže bych šla radši k lékaři, já nechci „sejčkovat“, ale asi bys měl teda také jít. Kliky nejsou cviky na břicho, spíš na záda a hlavně ruce, sedylehy dělej jen takové ty deset čísel nad zem, až do sedu nemusíš, snaž se i při běžné chůzi zatahovat břišní svaly.
Doplňuji:
No jasně, i plavání, to mi vypadlo.

Orange

Heh, taky sem přestal jíst sran**, víc se hýbat, cvičit ale na břichu to vidět není. Svaly citít jsou hodně, ale prostě břicho je pořád stejně veliký, i když mi začaly padat kalhoty. Teď si plánuju přečíst další knížku a jestli bude něco fungovat, tak dám vědět.