Avatar uživatele
anonym

Poradíte, jak získat ploché břicho?

Dobrý den , mám 15 let mám 83 kg , a výšku 190 cm .. Nejsem tlustej , jsem normální ,a najdou se tam faldy to ano , chtěl bych se zeptat , vás všech , jestli nemá někdo s tímto už zkušenosti , jak se zbavit těchto faldu , a mít ploché břicho ..Potřeboval bych nějaké tipy co cvičit , kolikrát , kdy a tákto .. Momentálně mi de jen o hubnutí :) Děkuju za případné odpovědi :)

Původní neotázka
Hubnutí břichat

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2924 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
MobilManiak

Sedy lehy. Ale opatrně s nimi, ne přehnaně nebo budeš mít v háji záda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Na to existuje spousta webů s tématikou fitness.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Tys nenašel na netu žádné rady ani cviky?
Jen děj pozor na správné provedení, aby sis nepoškodil záda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sannutri

Plochého břicha docílíš pravidelným posilováním spolu se zdravou stravou a kardio aktivitou. Mezi nejúčinnější cviky patří ty základní: sedy lehy, prkno, zkracovačky, přítahy nohou ve visu, cviky s overballem nebo TRX. Nejdůležitější je správná technika, proto je lepší se ze začátku poradit s trenérem ;).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lizaa

Mám dobré zkušenosti s Body Wraps. Jsou to takové zábaly, které pomohou ubrat dost cm ;)

před 2088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

To jsem ještě neslyšela, to se musím podívat co to je. A kde se to dělá? Kde jsi na tom byla?

před 2081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

Mrkni na Body Wraps, Praha 9. Tam jsem byla, mají webovky, tam je to i hezky napsané co to je atd.

před 2078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

Je to tento salon jo? www.bodywraps­.cz/partnerske-salony ? Už si to čtu… Docela zajímavé. A kolik ti to ubralo cm? Dívám se, že garantují 5 cm, jinak se to neplatí.Je to tak?

před 2074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

Ano to je ten salon. jj to je pravda, co píšeš. Doporučuji tam zajít vícekrát.

před 2073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

A kolik ti to ubralo teda cm? Jako přemýšlím nad tím, že bych na to taky zašla. Vypadá to zajímavě.

před 2061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

po první návštěvě kolem 20 cm, zítra tam jdu zase 🙂 Určitě to zkus, je to fakt dobré.

před 2053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

Opravdu nad tím přemýšlím, že se na to zkusím objednat. Zatím velmi děkuji za informace.

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek