Poradíte, jak získat ploché břicho?

Dobrý den , mám 15 let mám 83 kg , a výšku 190 cm .. Nejsem tlustej , jsem normální ,a najdou se tam faldy to ano , chtěl bych se zeptat , vás všech , jestli nemá někdo s tímto už zkušenosti , jak se zbavit těchto faldu , a mít ploché břicho ..Potřeboval bych nějaké tipy co cvičit , kolikrát , kdy a tákto .. Momentálně mi de jen o hubnutí :) Děkuju za případné odpovědi :)

Původní neotázka
Hubnutí břichat

Odpovědi
MobilManiak

Sedy lehy. Ale opatrně s nimi, ne přehnaně nebo budeš mít v háji záda

Kepler

Na to existuje spousta webů s tématikou fitness.

terry

Tys nenašel na netu žádné rady ani cviky?
Jen děj pozor na správné provedení, aby sis nepoškodil záda.

sannutri

Plochého břicha docílíš pravidelným posilováním spolu se zdravou stravou a kardio aktivitou. Mezi nejúčinnější cviky patří ty základní: sedy lehy, prkno, zkracovačky, přítahy nohou ve visu, cviky s overballem nebo TRX. Nejdůležitější je správná technika, proto je lepší se ze začátku poradit s trenérem ;).

Lizaa

Mám dobré zkušenosti s Body Wraps. Jsou to takové zábaly, které pomohou ubrat dost cm ;)

jojcicka

To jsem ještě neslyšela, to se musím podívat co to je. A kde se to dělá? Kde jsi na tom byla?

Lizaa

Mrkni na Body Wraps, Praha 9. Tam jsem byla, mají webovky, tam je to i hezky napsané co to je atd.

jojcicka

Je to tento salon jo? www.bodywraps­.cz/partnerske-salony ? Už si to čtu… Docela zajímavé. A kolik ti to ubralo cm? Dívám se, že garantují 5 cm, jinak se to neplatí.Je to tak?

Lizaa

Ano to je ten salon. jj to je pravda, co píšeš. Doporučuji tam zajít vícekrát.

jojcicka

A kolik ti to ubralo teda cm? Jako přemýšlím nad tím, že bych na to taky zašla. Vypadá to zajímavě.

Lizaa

po první návštěvě kolem 20 cm, zítra tam jdu zase 🙂 Určitě to zkus, je to fakt dobré.

jojcicka

Opravdu nad tím přemýšlím, že se na to zkusím objednat. Zatím velmi děkuji za informace.