michalnovy

Poradíte prosím, jak krmit psa, který má alergii? Moc děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Zásadní otázkou je, na co má pes alergii a jak jste k tomu závěru došli.
Pokud vám sdělil veterinář, že na základě vyšetření má váš pes aleregii, také vám měl doporučit výživu psa.
Upřesněte a doplňte otázku.

Další odpovědi
badisko

na vas ..na ostastni ..na jine hafany ci na nejakou slozku v jidle ..?..na co ma pes alergii ?…cim ho krmite ted ?…

www

Tak, aby organismus zvířete nebyl atakován alergizujícími látkami. 😁

Dájaja

Většina výrobců v dnešní době nabízí speciální řady krmení pro psy s alergií (např. http://www.spo­kojenypes.cz/a­lergie-na-krmivo/). Je však vhodné zvolit takové hypoalergenní granule, které neobsahují právě tu bílkovinu, na kterou je váš pes citlivý.

Tobbynka

Když má alergii na obiloviny, tak pes potřebuje bezobilné krmení (granule). Moc dobrý je Taste Of The Wild. Nebo krmte masem…

Míša2

No ono je dulezity taky vedet na co ten pes ma alergii. 🙂 muze to byt obili ci maso. Ja mam dobrou zkusenost s hypoalergennimi granulemi Optimanova.