atena11

Poradíte prosím??

Je to dobrovolná práce ale já bych jí potřebovala udělat abych měla 1 na vysvědčení ale nějak to nechápu tady je zadání: Kolik musíme napsat číslic, chceme-li vypsat všechna přirozená čísla od 1–2013?
Ale já nevím jestli stačí napsat třeba 1–9 nebo to musí být 1–2013. A pokud to má být 1–9 tak si myslím že by tam měla být ještě 0 jenomže 0 není přirozené číslo.
Děkuji za každou pomoc

Odpovědi
Hamon

Už to tu nedávno bylo. A i když to bylo formulované jinak, odpověď na tvou otázku tam zazněla.

cochee

K pochopení zadání je třeba vědět, co je přirozené číslo, co je číslice a také, co je to „kolik“ a čím se liší od „jaké.“ Ujasni si to.