Natee

Poradíte nějaký Facebook chat do mobilu pro Symbian..?

Messenger je jen pro Android..

Odpovědi
Bedy

Byl bych rád, kdyby zde laikové přestali radit, protože kolikrát tu někteří perlí. Jako například že pro Symbian něco takového jako chat zvlášť vůbec existuje.

Tazateli, mrkněte na store.ovi.com – to je oficiální obchod Nokia a tam si to můžete stáhnout.
http://store.o­vi.com/conten­t/66445?clickSou­rce=homepage&pos=6

Jinak nezaručuji, že to půjde na všechn verzích Symbianu – záleží, co máte za mobil (jestli tam je Symbian S60 nebo lepší Anna či Belle, apod.).