panenka

PORADIT S FACEBOOKEM

Dobrý večer chtěla jsem se zeptat před malou chvílí jsem své dceři dávala fotky na facebook,a všimla jsem si že dole se jí ukazuje nápověda rámeček a tohle „Na vaší Hlavní stránce se zobrazují zajímavé příspěvky od vašich přátel. Sdílejte s nimi své zprávy a fotky prostřednictvím oznamovacího pole.
Přizpůsobte nastavení svým potřebám. Jak soukromí na Facebooku funguje se dozvíte zde – Dozvědět se více“ Ráda bych jí to dala pryč protože takto nevidí kdo jí píše a musí si přejít jinam aby se jí tam ten chat zobrazoval.U os­tatních jsem to neviděla že by to tam měli dá se to nějak dát pryč .děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

obvykle jsou tato upozornění vytvářena tak, že jakmile je použijete, … klepnete na ně a třeba i upravíte a uložíte nastavení soukromí, … přestane se dané upozornění už zobrazovat.