Brunette56

Poradíte nápady na originální poukázky pro přítele ?

Na Vánoce jsem vymyslela pro svého přítele dárek ve formě ručně vyrobených poukázek typu Masáž celého těla, 12 pusinek, poukaz na oduražení apod. Moc by mi pomohlo, kdyby jste mi napsali Vaše návrhy, jaké poukázky vyrobit. A ne moc nějaké zvrhlé sexuální plány, prosím =)

Odpovědi
Mirdas

Těžko takto poradit neboť vašeho přítele neznáme a tak nemůžeme odhadnout jeho zájmy.
Zda bych to měl směřovat na své kamarády tak navrhnu 100 piv zdarma v oblíbené hospůdce, umělý chrup od Hugo Bosse, večeře se známou osobností dle vlastního výběru a podobně.

iceT

No já myslím,že jsi na dobré cestě,že ti nemusíme nic moc extra radit,akorát aby ti pak nechodil ty poukázky uplatňovat jinam…