annas

Poradíte mně, prosím, o co jde? Co s tím může laik udělat?

Nejméně dvakrát denně mně naskočí tabulka s nápisem Star Backing Up Yor Files. Mám doplnit jméno, mail a heslo.

Když chci tabulku zavřít, naskočí další tabulka: Tthe setup wizard is not complete.

Snad jsem opsala dobře. Děkuji.

Děkuji.

Doplňuji:
Zkontrolovala jsem PC jednorázovým antivirovým program proti malware. Všechno v pořádku.

Nejlepší odpověď
ivzez

Annas,
můžete se podívat do Správce nástrojů na spuštěné úlohy,
udělat screenshot, vložit jej někam do internetu
a dát sem odkaz na obrázek?

Další odpovědi
jáára

nějaký malware…
odvirovat

zjentek

sice nevím co s tím, ale ..jdou po vás, bacha!

mosoj

Podívejte se do nainstalovaných souborů a pokud tam najdete program Wizard dejte odinstalovat.
Wizard se snaží doinstalovat nebo aktualizovat.

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/monitorin­g/pc-wizard/
Doplňuji:
Chtěl jsem napsat do nainstalovaných programů.

honza19hk

nevyplňovat,ne­odesílat,smazat. je to nějaký vir.Tudíž spus´t antivir.

annas

Formulovala jsem špatně. Všechno v pořádku, anitvirus nic nenašel.

jáára

https://www.mal­warebytes.org/mwb-download/