annas

Poradíte mně? Mailem dostanu např. odkaz na určitou stránku.

Kliknu na odkaz a chci rovnou stránku otevřít. Někdy se stane, že stránka nejde načíst, nereaguje ani na zavření (křížek). Jako by počítač zatuhl. Objeví se text – Tento program neodpovídá – Ukončit – Storno. Když kliknu na Ukončit, zavře se všechno. Po novém otevření a dotazu se vrátím na domovskou stránku. Jenže na všechny stránky, s nimiž pracuji, se musím znova přihlašovat. Je to jediná možná varianta, nebo je jiná možnost?

Nevím, zda jsem se vyjádřila zcela jasně.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pájo

Dělá mi to někdy také. Řeším to spuštěním „Správce úloh systému Windouws“ (Ctrl a Alt držet a přimáčknout Delete). Po otevření okna „Aplikace“ kliknu na „Přepnout“. Někdy to pomůže ihned, pokud ne, dávám „Ukončit úlohu“.

Další odpovědi
kenyrts

Krom toho,že můžete mít pomalejší PC,myslím hlavně procesor,RAMku a grafiku,jsou určité stránky uloženy na pomalejších serverech a pokud se na něj (pověsí)hodně uživatelů,tak samozřejmě trvá delší dobu načtení stránky a to nemluvím o tom,že je spuštěno více aplikací či stránek najednou.

iceT

Občas se mi to stávalo taky-myslím,že u mě je problém v nedočkavosti,že rychle kliknu na stránku než se stihne načíst a pak se objevuje Tento program neodpovídá,varianta ukončit nebo restartovat.Po ukončení se všechno zavře,při restartu se otevře vše,co jsem měla otevřené.Co mám přeinstalovaný systém se mi to ale zatím nestalo.

Michal Kole

asi je na stránce nějaký špatně napsaný script