Avatar uživatele
annas

Poradíte mně? Mailem dostanu např. odkaz na určitou stránku.

Kliknu na odkaz a chci rovnou stránku otevřít. Někdy se stane, že stránka nejde načíst, nereaguje ani na zavření (křížek). Jako by počítač zatuhl. Objeví se text – Tento program neodpovídá – Ukončit – Storno. Když kliknu na Ukončit, zavře se všechno. Po novém otevření a dotazu se vrátím na domovskou stránku. Jenže na všechny stránky, s nimiž pracuji, se musím znova přihlašovat. Je to jediná možná varianta, nebo je jiná možnost?

Nevím, zda jsem se vyjádřila zcela jasně.
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, kenyrts, vagra, iceT, Andělé, Pájo, Wang, rosinka před 4567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Dělá mi to někdy také. Řeším to spuštěním „Správce úloh systému Windouws“ (Ctrl a Alt držet a přimáčknout Delete). Po otevření okna „Aplikace“ kliknu na „Přepnout“. Někdy to pomůže ihned, pokud ne, dávám „Ukončit úlohu“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

Krom toho,že můžete mít pomalejší PC,myslím hlavně procesor,RAMku a grafiku,jsou určité stránky uloženy na pomalejších serverech a pokud se na něj (pověsí)hodně uživatelů,tak samozřejmě trvá delší dobu načtení stránky a to nemluvím o tom,že je spuštěno více aplikací či stránek najednou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Občas se mi to stávalo taky-myslím,že u mě je problém v nedočkavosti,že rychle kliknu na stránku než se stihne načíst a pak se objevuje Tento program neodpovídá,varianta ukončit nebo restartovat.Po ukončení se všechno zavře,při restartu se otevře vše,co jsem měla otevřené.Co mám přeinstalovaný systém se mi to ale zatím nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

asi je na stránce nějaký špatně napsaný script

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek