Mar k

Jak se jmenovalo ubytovací zařízení (apartmány) naproti nádraží Praha-Libeň nedaleko stanice metra Českomoravská?

Kdysi dávno jsem byla ubytovaná v apartmánech v Praze, ale za boha si nemůžu vzpomenout na název nemám ani kontakt nic. Bylo to naproti nádraží Praha Libeň přes ulici byl Lidl a kousek autobusová zastávka nedaleko metra Českomoravská…

Odpovědi
paul1

Mohlo by to být:
Ubytování Bohemia, Poděbradská 540/26, Praha 9 – Vysočany

Midoc

Mohl to být tento:
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=apartman+ces­komoravska+uli­ce+praha&oq=a­partman+cesko­moravska+ulice+pra­ha&aqs=chrome­..69i57j33i22­i29i30.18869j1j1&c­lient=ms-android-xiaomi-rev1&sourceid=chro­me-mobile&ie=UTF-8#trex=m_t:lc­l_akp,rc_f:rln,r­c_ludocids:1132150976­5707131093,ru_lqi:CiJ­hcGFydG1hbiBjZXNrb21vcmF­2c2thIHVsaWNlIH­ByYWhhWiQiImFwYX­J0bWFuIGNlc2tvbW9y­YXZza2EgdWxpY2Ug­cHJhaGGSARJzZXJ2aW­NlZF9hcGFydG1lbnSqA­RAQASoMIghhcGFyd­G1hbigR,trex_id:gU­V5Fe

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.