huxa

Poradíte mi prosím nějakou domácí léčbu na chronický kašel/angínu/afty?

Přetrvávají mi tyto problému už přes půl roku, vždy dostanu afty, už mi nepomáhá kloktat pálenku ani nic jiného, afty jakoby se mi přesunou do krku a zvětší se mi uzlina (trpím na toto již dlouho, ale nikdy při takto „zanedbatelných“ věcech), následně začnu dávivě kašlat, doktor mi na to dával antibiotika, dva týdny jsem vždy ležel, potom šel do škole a za dva týdny jsem to měl zpět. Následně mi také dával homeopatiky, ty pomohli, ale pouze na dva měsíce, už zase ležím :( byl jsem také na UNK-zde mi řekli, že mi vytrhnou raději všechny mandle, což dle mého je univerzální léčba všech těchto problémů…
Poradili byste mi prosím nějakou domácí (nejspíše tedy přírodní) léčbu? Beru to tak, že se už nedá co zkazit…

Odpovědi
amanda

Chronický kašel – Kloktat vodu se solí
Angína – Čaj s medem a citronem