panenka

Poradíte mi název písně?

Dobrý večer potřebuji najít pro svého známého název písně je to od INFINITY a hraje se tam na saxofon můžete mě poradit děkuji (Napsal mě INFINITY instrumentálka na Saxofon
Doplňuji:
Hanulko toto není ono je to rytmická starší

Odpovědi
hanulka11

http://www.you­tube.com/watch?v=wE­u1H0II6uA&fea­ture=related
když se nezpívá není to píseň- je to prostě jen skladba

Rocker

Guru Josh-Infinity.Ještě si jí pamatuju,určitě bude na youtube

panenka

Je tá druhá odpověd akorát je z 80 let a hraje se tam na Saxofon