Poradite mi,jak nejlepe

krome lezeni,ulevit unavenym noham?Od kolen dolu po delsim chozeni ale i stani me boli nohy a lytka ztvrdnou.Diky

Nejlepší odpověď
ostrovidka

Když při psaní dotazu nepoužíváš diakritiku, tak nevím, jestli myslíš lezení či ležení. Takže při tom ležení je ještě dobré si nohy dát dfo vyšší polohy než je hlava, aby se ti „odkrvily“. Taky jsou různá mazání, z lékárny a samozřejmě drahá (lioton 100 000…), ale babička používala obyčejnou francovku alpu a taky to pomáhalo.

Další odpovědi
člověk

DOPORUČUJI PŘÍSTROJ NA MASÁŽ CHODIDEL,VE VODNÍ LÁZNI,A JINAK VĚTŠINU NOCI SPĚTE Z NOHAMA VE VĚTŠÍ VEJŠCE,NEŽ JE HLAVA,K TOMU JE DOBRÝ POLOHOVACÍ ROŠT,........­...........
a rada přírodní,chodit bosí v rannní rose a nemyslet na klíšťata

led

Dobré je aspoň pri čítaní Odpovedi.cz vyložiť si nohy do výšky na nejakú podnožku, alebo aspoň na stoličku

Michal

Nejvhodnější jsou masáže a potom léky např. Detralex.Vhodné by bylo navštívit i lékaře!

vecernice

Mám za sebou masáže,masážní vany na chodidla,různé gely,spaní s nohama do vrchu,dokonce střídavé sprchování teplou a studenou vodou atd.A nic nepomůže.Proto Iliines atˇ chceme,nebo nechceme-musíme jít k doktorovi.Tak až se tam odhodlám a něco pomůže ,hned dám vědět,ale moc tomu nevěřím.