Kulpix

Poradíte, čim vyplést badmintonovou pálku a jak nový výplet vyšponovat?

Vyšponovat=napnout, vypnout.

Jsem celkem zručný, takže by to nemuselo byt tak obtížné, nebo jo? ☺

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe svěřit odborníkům. I když jsi zručný, tak se ti nepodaří bez pomůcek vypnout všude stejně. Vyplétá se vláknem k tomu účelu vyráběným.

Další odpovědi
Lamalam

Vyplétá se to výpletovou strunou pro ten účel určenou. Bez pomůcek to nenapneš. Svěř to odborníkům, dělají to v každém sport servisu.