Best_holčina

Poradil byste mi někdo rychle zabírající jídelníček na hubnutí, prosím? Popřípadě nějaké cvičení?

Odpovědi
marci1

Zkus si přečíst asi 100 otázek a odpovědí na téma hubnutí v archivu webu. 🙂
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=hubnut%C3%AD

Roman71

Ono to není jen o jídelníčku, ale o celkové životosprávě.
Doporučuji vyvarovat se extrémům ve stravování a ničení se v posilovně. Pravidelný spánek a vstávání, pravidelná pestrá strava cca každé 3 hodiny, dostatek tekutin (ideálně čistá voda s plátkem citronu) a samozřejmě i vyvážený pohyb. Ideální je svižnější chůze v přírodě na čerstvém vzduchu.

Nejsem žádný specialista na zdravý životní styl, ale tohle se mi osvědčilo :)

magorvkleci

Timothy Ferriss: Čtyřhodinové tělo = nízkosacharidová dieta (rychlé a účinné a celkem příjemné, ale nákladné a dlouhodobě neudržitelné, v podstatě tzv. paleodieta)

mzm

Snížit teplotu v místnostech pobytu o 2°C. Taky pomáhá…