VajcoHlav

Poradil by mi někdo NoteBook do 11tisíc ?

Na kterém bych rozjel hry např:Metin2,Mi­necraft,Counter strike 1.6,Global offensive..At­d Děkuji

Odpovědi
postcd

na heureka.cz si najdi sekce notebooky a tam si odfiltruj. jinak ta pc hra má někde napsané jaké jdou doporučované požadavky na grafiku procesor apod. takže vyber takový který to splňuje, vybrané notebooky pak ještě znovu konzultuj jestli jsou dobré. vybírej jen ty s nejvyšším hodnocením největším počtem komentářů/hodnocení