čoklík

poradí mi někdo ? nejde mi vypnout počítač,vždycky zamrzne když se oběví na monitoru vypínání a nevypne se.

musím ho vypnout na bedně knoflíkem.Nikdy to nedělalo až teť.

Odpovědi
Fallen Angel

Zkus dát PC prozkoumat svým antivirovým programem, viry smazat.Restar­tuj(popř. vypni a zapni). Pak spusť vyčištění počítače. Nech to vyčistit od všeho, co bude sam počitač chtit + ty sám můžeš odinstalovat nepotřebný software. Pak to restartuj. Pak spusť defragmentaci disku. Pak restartuj. A Mohlo by to jít.
Pokud to nepomůže, tak doufám, že máš počítač na externim médiu zazálohovaný → natáhni zálohu. Jinak nevim.