AmazedWolf

Proč mi nejde zapnout počítač?

Mám starší PC jenom na filmy. Dnes jsem ho vyčistil a když jsem ho zapojil a zapnul, tak větráčky větrají na 100% místo 20%, a na monitoru se nic neukáže, ani BIOS. Asi 5krát jsem vyndal RAMky, všechno znovu vyčistil a nic. Zkontroloval jsem jestli není něco vypojeného a nic jsem nenašel. Nevíte co s tím?

McArthur: vypojil jsem základní desku a už to běží :)

Nejlepší odpověď
McArthur

Zkus znovu vytahat paměti RAM, grafickou kartu a případně napájení základní desky. Pokud to nepomůže, tak Tvé čistění počítače bylo natolik úspěšné, že počítač můžeš hodit do elektroodpadu.

Než ho ale vyhodíš, zkus ho odpojit na nějaký čas od elektrické sítě a ostatních komponent a uzemni ho. Třeba budeš mít štěstí a pojede dál.

Další odpovědi
anonym

Zkoušel jsi okamžitě po zapnutí ztisknout F8?

Nechápavé

Mas zapojeny monitor??