Heřman

Jak vypnout PC.

Ve škole máme PC a když pracujeme s OpenOfficema a po práci to chceme uložit tak to nejde protože je plná paměť PC ale paměť už několikrát byla smazána a skoro už tam nic není a pořád to ukazuje chybu a když chci vypnout, restartovat PC nebo dát do režimu spánku tak to nejde i když používám funkce Alt+F4, Ctrl+Alt+Delete nebo přes tlačítko Power tak jak ho mám vypnou než když podržím tlačítko na PC vypnout.

Odpovědi
arygnoc

a nie je to náhodou iba terminál?

Nemyslí se tou plnou pamětí pamět RAM? Pokud se to snažíte řešit tím, že mažete něco na harddisku, tak to je špatně. Ten počítač je asi trochu starý a má malou paměť RAM. V takovém případě nezbývá než se snažit spouštět co nejméně programů zároveň, nepoužívat zbytečně náročné efekty v operačním systému a tak podobně.