Tara

Poradí mi někdo co s pejskem v Brně?

Vzhledem ke zdravotnímu stavu a práci se nemohu starat o pejska(přis­těhovala jsem se).Může mi někdo poradit co s ním.Nechci,aby běhal sám po městě.Zatím jej nikdo nechce.

Nejlepší odpověď
arygnoc

a je to tady!

(skalní vědí)
Doplňuji:
jak do noty?

prave proto, za mam zvirata rad, apeluju za jejich rozumny chov!
a rozumne chovani se lidi.

;)

Další odpovědi
anonym

Opravdu do toho utulku a hlavne se dale ptat .. verim vam , ze ze zdrav. duvodu , ktere jste predtim nemela … jinak neomlouva nic …
P.S. Arygnoc 🙂 Vam to jde do noty , ale verte , ze je to minimalni pocet panicku , kteri davaji sve milacky pryc. 🙂 -iv-

terry

Na to jsi měla myslet asi dřív.

Chudák pejsek. Asi mu zbude útulek. Ale tam to je teda mazec. Obrovský stresy z cizího prostředí, absence původní smečky (páníčka) atd.

Lucule13

tak ho dej něnomu jestli nechce nebo nemáš moc příbuzných tak komu známýmu a pokud žádné nemáš tak při nejhorším ho dej do útulku nebo si dej inzerát na internet …

barnajka

Útulek bych volila jako krajní řešení, prvně zkus všechny ostatní alternativy. Jestli máš účet na Facebooku (a nebo aspoň tví kamarádi), zkus pejska udat přes Facebook.

Máš dvě možnosti:

  1. dej fotku s výzvou „na zeď“ nějaké skupině, která se opuštěným pejskům věnuje
  2. popros kamarády, ať si fotku s tvou výzvou dají na svou zeď a poprosí svoje kamarády o sdílení výzvy.

Pokud pejsek není nějaký „problémový“, máš šanci, že pro něj novýho páníčka najdeš.

kamila44444

Dejte pejska na několik inzercí např:bazos.cz,in­zerce psů.cz atd..A pokud se nikdo neozve,tak zbývá útulek.Ale to by ten pejsek trpéěl že nemá rodinu!