Avatar uživatele
Tara

Poradí mi někdo co s pejskem v Brně?

Vzhledem ke zdravotnímu stavu a práci se nemohu starat o pejska(přis­těhovala jsem se).Může mi někdo poradit co s ním.Nechci,aby běhal sám po městě.Zatím jej nikdo nechce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

a je to tady!

(skalní vědí)
Doplňuji:
jak do noty?

prave proto, za mam zvirata rad, apeluju za jejich rozumny chov!
a rozumne chovani se lidi.

;)

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Opravdu do toho utulku a hlavne se dale ptat .. verim vam , ze ze zdrav. duvodu , ktere jste predtim nemela … jinak neomlouva nic …
P.S. Arygnoc 🙂 Vam to jde do noty , ale verte , ze je to minimalni pocet panicku , kteri davaji sve milacky pryc. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Na to jsi měla myslet asi dřív.

Chudák pejsek. Asi mu zbude útulek. Ale tam to je teda mazec. Obrovský stresy z cizího prostředí, absence původní smečky (páníčka) atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucule13

tak ho dej něnomu jestli nechce nebo nemáš moc příbuzných tak komu známýmu a pokud žádné nemáš tak při nejhorším ho dej do útulku nebo si dej inzerát na internet …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Útulek bych volila jako krajní řešení, prvně zkus všechny ostatní alternativy. Jestli máš účet na Facebooku (a nebo aspoň tví kamarádi), zkus pejska udat přes Facebook.

Máš dvě možnosti:

  1. dej fotku s výzvou „na zeď“ nějaké skupině, která se opuštěným pejskům věnuje
  2. popros kamarády, ať si fotku s tvou výzvou dají na svou zeď a poprosí svoje kamarády o sdílení výzvy.

Pokud pejsek není nějaký „problémový“, máš šanci, že pro něj novýho páníčka najdeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Dejte pejska na několik inzercí např:bazos.cz,in­zerce psů.cz atd..A pokud se nikdo neozve,tak zbývá útulek.Ale to by ten pejsek trpéěl že nemá rodinu!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek