ivanka

Poradí mi někdo, co mam používat na mastnou pleť?

Mastí se mi plet a od toho i vlasy. Nemažu se žadnym kremem a přesto mam plat furt mastnou.

Nejlepší odpověď
ReHu

Ahoj, jde o to, jak hodně máš tu pleť mastnou. Já ji mám také mastnou, osvědčila se mi kosmetika Artistry, zelená řada. Někdy je pleť extrémně mastná a to je tím, že pleť si nedokáže vyrobit hydrataci, ale pouze mastnotu, a když je přesušená, brání se tím, že se mastí.Potom je třeba pleť hydratovat. a to je v Artistry řada růžová. V každém případě to chce pravidlenou péči a i mastnou pleť je potřeba hydratovat a chránit např. kvalitním make-upem. Já používám na mastnou pleť od stejné značky a je to OK. Je dobré make-up zafixovat pudrem. Vyzkoušej to a uvidíš sama. Jen nech pleť, aby si na péči zvykla, někdy může mít a jakoby šok. Buď, když péči neměla žádnou a najednou má, nebo ze změny složení. Reakce by ale neměla být hodně silná nebo trvat dlouho. Více než měsíc.

Další odpovědi
Efsonqa

Ahoj,muzu ti poradit jedine.Myslim to dobře.Zkus jsi zajit ke kosmetičce,a ta ti poradí,jak na to.Myslim,že krémy plet jenom více zmaštují.Kup si třeba výrobek od garnier,nebo se porad v drogerii-tam už ti uřčitě poradí.Hodně štěstí…

Pája

tak na to pomůže buď make-up so mate nebo od cline and clinear (je jich hodně proti mastné pleti). a také na makeup použij pudr

http://www.le­karna.cz/shop­.php?action=se­arch&txt_sear­ch=Clean+and+cle­ar

Zdroj: http://www.co­ty.cz/dekorativ­ni-kosmetika/miss-sporty-make-up-so-matte-perfect-stay-30-ml

Žížalka

Ahoj, pealing, pletovou vodu stahující, lehký hydratační ktém…nebo ne, a pak mě dělá dobře vichy…make up na mastnou plet…a přes to dám pudr od rimelu na mastnou plet…a je to lepší

GabulkaA

Já bych ráda doporučila kosmetiku iuvenio. Mám stejný problém a co jsem se dívala, tak na tento problém je vážně vhodná.

Kikulinka85

A od té značky používáš co přesně? Mají toho dost, tak s čím máš zkušenosti?

Honzyn14

Může se to zdát pro některé chlapy jako velice vtipný a nevhodný dárek, ale já jsem dostal k posledním Vánocům 2020 pod stromeček od manželky sadu na čištění pleti z https://www.hackni-svuj-zivot.cz/obchod/pro­dukt/technolo­gie/ageloc-lumispa-sada-pletove-pece-o-pokozku/ a musím říci, že mi to velice pomohlo. Snažím se o sebe starat, jak nejlíp to jde a pleť s tím souvisí.